• Szanowni Państwo,

    pragniemy aby nasza oferta spełniła Państwa wszelkie oczekiwania a wysoka jakość świadczonych usług, w które wkładamy nasze siły i umiejętności pozwoliła rekomendować naszą firmę wszystkim Państwa przyjaciołom. Nasza oferta oparta jest o bogatą i nowoczesną wiedzę, a nasz zespół to grono wykształconych i wyspecjalizowanych w swojej dziedzinie fachowców. Działamy na całym Śląsku i Małopolsce, zapraszamy do kontaktu.

     

     Google+

Pompy ciepła

Ogrzewanie domu pompą ciepła

Pompa ciepła jest jednym z najefektywniejszych i energooszczędnych urządzeń grzewczych, mających zastosowanie w budownictwie mieszkaniowym oraz przemysłowym. Wykorzystując, skumulowaną w gruncie energię słoneczną dla potrzeb centralnego ogrzewania, przygotowania ciepłej wody użytkowej oraz chłodzenia, chronimi środowisko naturalne przez ograniczenie spalania paliw kopalnych. Energia słońca w postaci promieni, dociera do ziemi, gdzie zostaje skumulowana, w gruncie, powietrzu i wodzie. Dzięki obiegowi czynnika niskowrzącego, pompa ciepła potrafi bardzo efektywnie wykorzystac ta energię i zaoszczędzić na kosztach ogrzewania nawet o 75%.

cdn... :)

 

Aktualności

Pozyskiwanie dofinansowania dla rekuperacji.
2013-04-11
Dzień dobry, informujemy że zajmujemy się także pozyskiwaniem dotacji do rekuperacji dla właścicieli domów jednorodzinnych...
Klimatyzacja na każdą kieszeń.
2013-04-04
Witam i informuję że zima już wkrótce odejdzie i zrobi się wreszcie ciepło, a w lecie pewnie będzie nawet gorąco :D...

 

 

  •