• Szanowni Państwo,

    pragniemy aby nasza oferta spełniła Państwa wszelkie oczekiwania a wysoka jakość świadczonych usług, w które wkładamy nasze siły i umiejętności pozwoliła rekomendować naszą firmę wszystkim Państwa przyjaciołom. Nasza oferta oparta jest o bogatą i nowoczesną wiedzę, a nasz zespół to grono wykształconych i wyspecjalizowanych w swojej dziedzinie fachowców. Działamy na całym Śląsku i Małopolsce, zapraszamy do kontaktu.

     

     Google+

Klimatyzacja

Klimatyzacja:

Istnieje ścisły związek pomiędzy jakością pracy człowieka a temperaturą panującą w jego bezpośrednim otoczeniu, wysokie temperatury sprzyjają uczuciu zmęczenia. Optymalną temperaturą dla człowieka jest ok. 20*C. Gdy jest zbyt gorąco spada wydajność umysłowa i rytm pracy, natomiast gdy jest za zimno spada komfort. Nowoczesne urządzenia klimatyzacyjne pozwalają na wytworzenie czystego powietrza o zadanej temperaturze, usuwając z niego nadmiar wilgoci i zatrzymując pyłki na filtrze. Klimatyzacja poprawia samopoczucie, zwiększa aktywność, pozwala stworzyć komfortowe warunki temperaturowe i wilgotnościowe, w których człowiek czuje się najlepiej.

cdn... :)

Aktualności

Pozyskiwanie dofinansowania dla rekuperacji.
2013-04-11
Dzień dobry, informujemy że zajmujemy się także pozyskiwaniem dotacji do rekuperacji dla właścicieli domów jednorodzinnych...
Klimatyzacja na każdą kieszeń.
2013-04-04
Witam i informuję że zima już wkrótce odejdzie i zrobi się wreszcie ciepło, a w lecie pewnie będzie nawet gorąco :D...

 

 

  •