• Szanowni Państwo,

    pragniemy aby nasza oferta spełniła Państwa wszelkie oczekiwania a wysoka jakość świadczonych usług, w które wkładamy nasze siły i umiejętności pozwoliła rekomendować naszą firmę wszystkim Państwa przyjaciołom. Nasza oferta oparta jest o bogatą i nowoczesną wiedzę, a nasz zespół to grono wykształconych i wyspecjalizowanych w swojej dziedzinie fachowców. Działamy na całym Śląsku i Małopolsce, zapraszamy do kontaktu.

     

     Google+

O firmie

     Nasza firma została zarejestrowana w 2013r. i rozpoczeła swoją działalność przy wsparciu funduszy pozyskanych z Uni Europejskiej, uczestnicząc w programie "My się zmiany nie boimy" Fundacji Hetmana Jana Tarnowskiego.

Wcześniej działaliśmy jako sprawny i młody zespół z ramienia wielu dużych firm z branży HVACR, tym samym zbierając wiedzę, umiejętności i doświadczenie. Praca w renomowanych biurach projektowych oraz w firmach wykonawczych, sprawiła że dziś możemy swoją wiedzą dzielić się z naszymi Klientami.

Współpracujemy z wieloma kontrahentami z branży HVACR, dostarczającymi szereg nowoczesnych i energooszczędnych urządzeń, co w połączeniu z naszą wiedzą i pomysłami pozwala dostarcząć Państwu rozwiązania wysokiej klasy na bardzo atrakcyjnych warunkach.

Nad pracą zespołu projektowego czuwa doświadczony mgr inż. wykształcony na wydziale mechanicznym oraz inżynierii środowiska Politechniki Krakowskiej.

Działamy w województwie małopolskim, głównie na terenie Karkowa i Tarnowa.

Zapraszamy do współpracy!

Aktualności

Pozyskiwanie dofinansowania dla rekuperacji.
2013-04-11
Dzień dobry, informujemy że zajmujemy się także pozyskiwaniem dotacji do rekuperacji dla właścicieli domów jednorodzinnych...
Klimatyzacja na każdą kieszeń.
2013-04-04
Witam i informuję że zima już wkrótce odejdzie i zrobi się wreszcie ciepło, a w lecie pewnie będzie nawet gorąco :D...

 

 

  •